Nebojte sa online zoznamiek! Aká fotografia zaujme najviac?

LifeStyleVzťahy a rodinaZaujímavosti

Medzi výhody registrácie na stránkach pre zoznámenie patrí väčšia komunita ľudí, v rámci ktorej sa môžete zoznámiť. Aby ste mali väčšie šance, treba aj viac ľudí v takejto komunite. Niekedy to môže trvať, tak nečakajte zázraky a nového partnera už v priebehu pár dní.

Nebojte sa online zoznamiek! Aká fotografia zaujme najviac?

Nebojte sa online zoznamiek! Aká fotografia zaujme najviac?

Ak sa idete registrovať, dôležitým ukazovateľom, na základe, ktorého by ste si mali vybrať konkrétnu stránku je počet užívateľov na danej zoznamke, lebo s rastúcim množstvom rastie aj šanca na zoznámenie. Ak máte príliš špecifické požiadaky, nemusí sa nikto taký nájsť. Internet je iba prostriedok na spoznanie správneho partnera, avšak nedokáže ho vytvoriť.

Akú zvoliť fotografiu?

Na sociálnych sieťach máme na výber bohaté množstvo fotografií užívateľov. Počnúc záchodovými a kúpeľňovými selfie, zábermi zo spoločenských akcií, rodinných osláv, nočnými akciami v meste v menej prijateľnom stave, prírodným či pracovným prostredím, až po šteklivé zábery. Na nič a na nikoho sa nehrajte, v dobe internetu si vieme veľa vecí overiť aj online, na to netreba zabúdať.

Aby sme zapôsobili na budúceho partnera/partnerku, je potrebné byť sám sebou a nehrať sa na niekoho, kým nie ste. Každé klamstvo raz vyjde na povrch, tobôž pretvárka. Ak o sebe tvrdíme, že alkoholu neholdujeme, aby sme tak zapôsobili na opačné pohlavie, a potom sa na našu osobu dajú poľahky nájsť desiatky fotografií na sociálnych sieťach v nie práve triezvom stave, to o nás nepovie nič pekné. Určite zapôsobia fotografie bez trička, bez ohľadu na pohlavie, no tu treba myslieť aj na to, či hľadáme len krátky flirt alebo vážny vzťah.

Aj pri online zoznamkách

Samozrejme, ak ste nočný a párty typ človeka, nemusíte sa prezentovať len fotografiami uprostred tanečného parketu s drinkom v ruke. Určite máte aj veľa iných aktivít a fotografií, ktoré vás taktiež vystihujú a vykresľujú v podstatne lepšom svetle. Skúste vybrať fotografie, ktoré vás vystihujú v tom príjemnejšom svetle.

Pri výbere zoznamky často rozhoduje cena. Bezplatné zoznamky nie sú takmer nikdy lepšie, než tie spoplatnené. Rovnako, nie každá služba “zadarmo” je naozaj bezplatná. Bezplatnou je väčšinou iba registrácia. Nebojte sa investovať do splnenia si snov a nájdite si partnera podľa vlastných predstáv. Internet dáva nádej na zoznámenie s tým pravým s podobnými záujmami a životnými cieľmi.

Foto: unsplash.com

Comments are closed.